הצוות


ELCHAI FINN

יועץ ומאמן עסקי

אלחי פין מנהל ומלווה עסקים כ-20 שנה בוגר קורס דירקטורים, מנטור ליזמים מרצה ב'אוניברסיטה בעם' ובמקומות נוספים, מלווה בעלי עסקים בשיטת סופר פרימיום, יועץ לחברות וארגונים מובילים בארץ ובעולם

SHMAYA FINN

מאמן אישי

שמעיה פיין מאמן אישי מוסמך מטעם מכללת דוד ילין. אחראי על תחום אימון המגזר הפרטי והעסקי בתוכנית הליווי של החברה מאמן על פי תוכנית להשגת יעדים אישיים ומקצועיים ולהגשמת חלומות.

NIR ZER

מאמן אישי ועסקי

מאמן אישי מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. בעל נסיון רב של עשרות מתאמנים בקהל הפרטי והעסקי עם תוצאות מוכחות בשטח

EYAL MALKA

צלם ועורך מקצועי

צלם ועורך מקצועי עם ניסיון של שנים רבות בתחום הצילום והעריכה. אחראי על בניית נוכחות מרשימה ברשת באמצעות צילום סרטוני וידאו מנצחים ועריכה מקצועית בכלים הכי מתקדמים שיש.

קרא עוד  

KEREN SUGAVI KALEV

מעצבת ומפתחת אתרים

מתמחה בעיצוב ופיתוח אתרי תדמית, חנויות אונליין, דפי נחיתה, משפכים שיווקיים, עיצוב ועיבוד גרפי. בעלת ניסיון של מעל עשור בוורדפרס, אלמנטור פרו וקוד SCC. שימת דגש על שירות לקוחות, SEO, חוויית וממשק משתמש ואיכות כללית גבוהה, כולל שירות תחזוקה והדרכה.

LEONARDO MIZRACHI

מעצב גרפי

מעצב גרפי עם ניסיון של יותר מ 20 שנה. אחראי על עיצוב ויצירת מיתוג המאפשר העלאת מחירים ומכירת מוצרי פרימיום. כולל עיצוב אתרים ואפליקציות, עיצוב קטלוגים וחומרים לדפוס, ברמה הגבוהה ביותר.